Një person theret me thikë në Deçan Foto: Ilustrim

Një person theret me thikë në Deçan

26 tetor 2017 10:31

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës në Deçan pasi kanë sulmuar fizikisht dhe kanë therur me thikë një person.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti të mërkurën është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Pejës.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme