Tentim vrasje në Gjakovë Foto: Ilustrim

Tentim vrasje në Gjakovë

26 tetor 2017 10:18

Një person për shkaqe të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një kalimtari në rrugën “Ismajl Qemaili” në Gjakovë.

Viktima ka raportuar në Policinë e Kosovës se të mërkurën një person ka shtënë nga vetura në drejtim të tij dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta në gishtat e këmbës. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori publik.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme