Dy të mitur theren me thikë në Pejë Foto: Ilustrim

Dy të mitur theren me thikë në Pejë

26 tetor 2017 10:12

Një person ka therur me thikë dy persona tjerë të mërkurën në Pejë.

Të miturit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme