Një nxënës theret me thikë në Llugë të Podujevës Foto: Ilustrim

Një nxënës theret me thikë në Llugë të Podujevës

26 tetor 2017 09:55

Një nxënës është therur me thikë nga një nxënës tjetër në fshatin Llugë të Podujevës.

Policia e Kosovës raporton se të mërkurën i dyshuari për arsye të panjohura ka therur me thikë nxënësin.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme