Një shtetas i Serbisë rrah shqiptarin te konviktet në Prishtinë Foto: Ilustrim

Një shtetas i Serbisë rrah shqiptarin te konviktet në Prishtinë

24 tetor 2017 19:51

Një shtetas i Serbisë ka rrahur një shqiptar pas një mosmarrëveshje për komunikacion në qendër të Prishtinës.

"Sot rreth orës 09:00, në rrugën Agim Ramadani, afër udhëkryqit te konviktet, ka pasur një mosmarrëveshje komunikacioni mes një serbi dhe një shqiptari, që ka përfunduar me rrahjen e këtij të dytit nga shtetasi serb, njofton Policia e Kosovës.

Policia ka dërguar në mbajtje shtetasin serbe, ndërsa viktima ka marrë lëndime trupore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Ende serbet!!!06/11/2017 09:15

Sikur me par edhe tani rrahemi nga serbet

Shto koment

Të ngjashme