Vetëplagoset me revole të babait

Vetëplagoset me revole të babait

23 tetor 2017 11:16

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Mitrovicë dje ka ndodhur aksidentalisht një vetëplagosje.

“Një mashkull është vetëplagosur aksidentalisht me revole që ishte e babait të tij”, thuhet në raport, transmeton Koha.net.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një revole 7.62mm dhe gjatë fishekë. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme