Zhduket një person në Gjilan

Zhduket një person në Gjilan

23 tetor 2017 11:06

Policia e Kosovës ka raportuar për një person të humbur në Gjilan.

Sipas policisë, ankuesja femër ka raportuar në policia se vëllai i saj është zhdukur.

“Është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin policor, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme