Gjendet një i vdekur në lagjen Dardania Foto: Ilustrim/Koha

Gjendet një i vdekur në lagjen Dardania

22 tetor 2017 17:05

Në Prishtinë sot është gjetur i vdekur një 39 vjeçar.

Policia e ka konfirmuar rastin dhe ka bërë të ditur se bëhet fjalë për personin me inicialet A.M, i cili është gjetur i vdekur në parkingun e tij.

Rasti bëhet e ditur të ketë ndodhur në mëngjes.

“Kemi pranuar një informatë sot rreth orës 8:00 të mëngjesit, për vdekjen e dyshimtë të një 39 vjeçari”, ka thënë zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme