Përleshje fizike në Pejë, tre të arrestuar

Përleshje fizike në Pejë, tre të arrestuar

21 tetor 2017 13:27

Tre persona janë arrestuar në fshatin Zahaq të Pejës, pasi që pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në rrahje mes veti.

Policia ka raportuar se lëndime kanë pësuar të dyshuarit dhe viktima mashkull, prind i njërit nga të dyshuarit, të cilëve u është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, tre të dyshuarit pas intervistimit, janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme