Një i arrestuar për marrje ryshfeti

Një i arrestuar për marrje ryshfeti

21 tetor 2017 13:22

Njësiti për Hetimin e Krimeve Ekonomike, ka ekzekutuar urdhëresën e Gjykatës lidhur me një të dyshuar për marrje të ryshfetit.

“I dyshuari është shoqëruar dhe intervistuar në prezencën e avokatit për marrje të ryshfetit, dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin policor, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme