30-vjeçarja që u godit me veturë, në gjendje të rëndë shëndetësore

30-vjeçarja që u godit me veturë, në gjendje të rëndë shëndetësore

21 tetor 2017 13:05

Një 30-vjeçare është goditur nga një veturë në vendkalim të këmbësorëve në afërsi të rrethit, pranë Stacionit policor të jugut në kryeqytet.

Këmbësorja ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman në Qendrën Emergjente në QKUK, raporton KTV.

Sipas mjekëve kujdestarë,ajo është në gjendje të rëndë dhe pa vetëdije derisa janë duke i bërë ekzmaninime përkatëse.

LEXO EDHE: Goditet në vendkalim një këmbësor

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme