Grabitje, lëndim dhe arrestim në Pejë

Grabitje, lëndim dhe arrestim në Pejë

20 tetor 2017 14:52

Para tri ditësh në Pejë, në rrugën Mbretëresha Teutë, ka ndodhur një grabitje, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit nga Policia, gjatë grabitjes viktima B.SH. (1986) është lënduar nga i dyshimti Sh.B. 1991, i cili pasi ka kryer grabitjen ka ikur në drejtim të panjohur ndërsa policia e ka arrestuar më tetor dhe ai është në mbajtje.

Viktima ka pësuar lëndime trupore i njëjti është dërguar në emergjencën e qytetit dhe ka pranuar tretman mjekësor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme