Aksident në Veternik

Aksident në Veternik

20 tetor 2017 13:54

Një kamion dhe një veturë janë përfshirë në një aksident që ka ndodhur në Veternik.

Aksidenti ka ndodhur në shiritin në dalje të Prishtinës.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Portali Koha.net ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të informacioneve.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme