Nuk përfill urdhrat e policëve dhe i rrezikon ata, arrestohet

Nuk përfill urdhrat e policëve dhe i rrezikon ata, arrestohet

20 tetor 2017 11:31

Më 18 tetor në rrugën “Kukëst”, Prizren është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, transmeton Koha.net.

Ai , siç njofton Policia e Kosovës, u arrestua pasi që me automjetin e tij në lëvizje duke mos respektuar urdhrat ka rrezikuar zyrtarët policorë derisa ishin në një pikë kontrolli të veturave.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme