Aksident me autoambulancë, tre të lënduar Foto: Ilustrim

Aksident me autoambulancë, tre të lënduar

20 October 2017 10:39

Në Mitrovicë dje ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti të ndihmës së shpejtë dhe një automjeti civil, transmeton Koha.net.

Me këtë rast, siç thotë raporti policor, përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar tre meshkuj dhe një femër K/Shqiptare.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme