Shtien me armë përtokë, plagos dy persona Foto: Ilustrim

Shtien me armë përtokë, plagos dy persona

19 tetor 2017 13:43

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Lutogllavë të Pejës, pasi së bashku me një të dyshuar tjetër, ka shtënë përtokë, duke plagosur dy persona, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor.

PK-ja njofton se të mërkurën i arrestuari shkaku i një mosmarrëveshje me dy viktimat, ka marrë armën dhe ka shtënë përtokë

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme