Incizon pa autorizim zërin e një femre në Prishtinë Foto: Ilustrim

Incizon pa autorizim zërin e një femre në Prishtinë

19 tetor 2017 13:34

Një femër ka raportuar në Policinë e Kosovës se një i dyshuar i ka bërë audio-incizim të paautorizuar.

Lidhur me rastin i dyshuari është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme