Vdes në QKUK burri që u aksidentua më 7 tetor

Vdes në QKUK burri që u aksidentua më 7 tetor

16 tetor 2017 08:57

Mbrëmë ka vdekur një burrë i cili ishte duke u trajtuar në QKUK pas lëndimeve të marra në një aksident.

“Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në raportin e sotëm policor, tramseton Koha.net.

Më datë 7 tetor, policia kishte raportuar se një burrë derisa ishte duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme