Ky aksident bllokoi sot rrugën për Gërmi

Ky aksident bllokoi sot rrugën për Gërmi

15 tetor 2017 17:44

Një aksident në rrugën “Shpëtim Robaj” në kryeqytet ka bllokuar sot për së paku një orë rrugën drejt Gërmisë.

Dy vetura të përfshira në aksident, i cili nga fotografitë e siguruara prej Koha.net nuk duket të jetë i rëndë, kanë bllokuar rrugën duke shkaktuar kolonë të gjatë, që sipas lexuesve ka qenë e palëvizshme për një orë.

Në fotografitë e siguruara nga Koha.net po ashtu shihet edhe autoambulanca si dhe dy vetura të Policisë së Kosovës.

Koha.net ka provuar të kontaktojë me Policinë e Kosovës, por një gjë e tillë nuk ka qenë e mundur të dielën pasdite.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme