Burri rrah gruan në Podujevë, policia konfiskon edhe thika Foto: Ilustrim/Koha

Burri rrah gruan në Podujevë, policia konfiskon edhe thika

09 tetor 2017 09:54

Mbrëmë në Podujevë, është raportuar për një rrahje në një familje.

Sipas raportit policor, një burrë ka rrahur gruan e tij, por nuk raportohet për të lënduar.

“Njësitet policore kanë konfiskuar edhe dy thika dhe një kaçavidë”, thuhet në raportin policor, transmeton Koha.net.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme