Shtetasi i Shqipërisë kapet me marihuanë, polici lëndohet gjatë arrestimit të tij Foto: Ilustrim

Shtetasi i Shqipërisë kapet me marihuanë, polici lëndohet gjatë arrestimit të tij

06 tetor 2017 11:36

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në Gjakovë, pasi që tek i njëjti është gjetë dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë dhe një mulli i cili shërben për grirjen e marihuanës.

Gjatë arrestimit të të dyshuarit lëndime trupore ka pësuar një zyrtar policor i cili ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme