12 paketime me marihuanë kapen në Ferizaj Foto: Ilustrim

12 paketime me marihuanë kapen në Ferizaj

06 tetor 2017 11:33

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar 12 paketime të mbështjella në qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme