Rrah të dashurën e mitur në Ferizaj Foto: Ilustrim

Rrah të dashurën e mitur në Ferizaj

06 tetor 2017 11:30

Policia në Ferizaj ka njoftuar se një i dyshuar për shkaqe të panjohura fillimisht e ka rrahur të dashurën e tij dhe më pas edhe e ka keqpërdorur seksualisht.

Rasti ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës. Nuk raportohet për të arrestuar.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme