Keqpërdor pozitën zyrtare dhe shpërndan produkte të dëmshme mjekësore Foto: Ilustrim

Keqpërdor pozitën zyrtare dhe shpërndan produkte të dëmshme mjekësore

06 tetor 2017 11:28

Një person është arrestuar në Fushë-Kosovë nga Njësia për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, pasi i njëjti dyshohet për keqpërdorim të pozitës zyrtare, si dhe për prodhim dhe shpërndarje të produkteve të dëmshme mjekësore.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme