Dy të arrestuar për prostitucion në Shkabaj të Obiliqit Foto: Ilustrim

Dy të arrestuar për prostitucion në Shkabaj të Obiliqit

06 tetor 2017 11:26

Policia e Kosovës ka arrestuar një mashkull dhe një femër për prostitucion në fshatin Shkabaj të Obiliqit.

Të arrestuarit e 5 tetorit, me urdhër të gjyqtarit të Divizionit për Kundërvatje, janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme