Ipad-i i vjedhur në Suedi gjendet në Prishtinë Foto Ilustrim

Ipad-i i vjedhur në Suedi gjendet në Prishtinë

10 mars 2017 13:47

Policia njofton se tek një i dyshuar nga Prishtina është gjetur dhe Aple Ipad, i cili dyshohet se është vjedhur në shtetin e Suedisë.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme