Tentoi të dhunojë një grua, arrestohet Foto: Ilustrim

Tentoi të dhunojë një grua, arrestohet

03 tetor 2017 10:51

Një burrë është arrestuar në Gjilan me dyshimin se ka tentuar të dhunojë një grua, të cilës i ka vjedhur edhe një sasi të bizhuterive si dhe para, bën të ditur Policia e Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth rreth orës 04:00, transmeton Koha.net.

“Është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka ngacmuar seksualisht viktimën, femër, si dhe i ka vjedhur një sasi të bizhuterive dhe portofolin me 35 euro”, thotë pk.

I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme