Burri rrah gruan në Prishtinë

Burri rrah gruan në Prishtinë

30 shtator 2017 11:30

Policia e Kosovës njofton se një grua në Prishtinë, ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga burri i saj.

Policia për këtë rast, njofton se nuk ka të arrestuar.

“Në lidhje me rastin është intervistuar i dyshuari dhe është njoftuar prokurori kompetent. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në raportin policor, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme