Shpërthim eksplozivi në Shkodër

Shpërthim eksplozivi në Shkodër

29 shtator 2017 11:15

Një sasi lënde plasëse është vendosur në qepenat e një dyqani në qendër të qytetit të Shkodrës, rreth orës 2:00 të mëngjesit të sotëm.

Si pasojë e shpërthimit, ka pasur disa dëme të vogla materiale.

Sipas policisë, lënda plasëse ka qenë në sasi të vogël. Dyqani ku është vendosur eksplozivi është pronë e shtetasit me iniciale A.D.

Për momentin ende nuk dihen shkaqet dhe autorët e kësaj ngjarjeje. Grupi hetimor vazhdon punën për zbardhjen e ngjarje

Komentet

Shto koment

Të ngjashme