Dy të arrestuar për prostitucion Foto: Ilustrim

Dy të arrestuar për prostitucion

29 shtator 2017 11:14

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një mashkull dhe një femër nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën marrje me prostitucion.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, të dyshuarit janë dërguar në gjykatë në procedurë të përshpejtuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme