Vjedhësi i naftës në burg Foto: Ilustrim

Vjedhësi i naftës në burg

29 shtator 2017 11:10

Në fshatin Serbicë e Epërme, në Prizren, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, transmeton Koha.net.

Ai , në bashkëpunim me dy të dyshuar tjerë të cilët gjenden në arrati, njofton Policia e Kosovës, kanë vjedhur një si të derivateve të naftës nga disa automjete në një ndërmarrje pronë e ankuesit mashkull K/Shqiptar.

Automjeti me të cilin është kryer vepra është konfiskuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme