Pranga poseduesit të drogës dhe të thikës

Pranga poseduesit të drogës dhe të thikës

29 shtator 2017 10:19

Dje në Prishtinë, në rrug “Hamëz Jashari”, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, transmeton Koha.net.

Siç njofton Policia e Kosovës përmes raportit të vet, tek i arrestuari është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë dhe një thikë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme