Dy gra rrahin një të mitur Foto: Ilustrim

Dy gra rrahin një të mitur

28 shtator 2017 12:30

Viktima mashkull K-Shqiptar- i mitur,dej në Pejë ka raportuar se dy të dyshuarat femra K-Shqiptare e kanë rrahur duke e goditur me shuplaka në kokë dhe fytyrë, transmeton raportin e policisë Koha Ditore.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarat janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme