Policia jep detaje për vrasjen në Mitrovicë

Policia jep detaje për vrasjen në Mitrovicë

28 shtator 2017 10:54

Një 32 vjeçar ka vdekur pasi është therur me thikë në veri të Mitrovicës.

Ngjarja ka ndodhur pas mesnatës në kafiterinë ‘Dunjo Moja’.

Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës, transmeton KTV.

“Pas një përleshjeje mes vete, viktima është sulmuar me një mjetë të prehtë dhe ajo është dërguar në spitalin e veriut të qytetit, por për fat të keq gjatë operacionit dhe pas disa orësh ka humbur jetën”, kanë zëvendës komandanti i policisë për Mitrovicën e Veriut, Besim Hoti.

Ai tha se policia ka dalë menjëherë në vendngjarje dhe është në kërkim të autorit të kësaj ngjarje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme