Rrah prindërit, arrestohet prishtinasi Foto: Koha / ilustrim

Rrah prindërit, arrestohet prishtinasi

27 shtator 2017 09:37

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar për një rast të “Dhunës në familje”.

Sipas PK-së, më 25.09.2017, në ora 19:30, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur dhe sulmuar fizikisht dy prindërit e tij.

I njëjti është intervistuar, dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje .

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme