Sulmon ish-bashkëshorten dhe nënën e saj Foto: Koha / ilustrim

Sulmon ish-bashkëshorten dhe nënën e saj

26 shtator 2017 09:22

Në një rast që policia e ka cilësuar si “Lëndim i lehtë trupor”, është arrestuar një i dyshuar për shkak të sulmit ndaj nënës dhe motrës së tij në Prizren.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Boshnjak, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dy viktima femra K/Boshnjake ish-bashkëshorten e tij dhe nënën e saj”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme