Tentim dhunimi në Brekoc të Gjakovës Foto: Ilustrim

Tentim dhunimi në Brekoc të Gjakovës

22 shtator 2017 11:26

Policia ka arrestuar një person në fshatin Brekoc të Gjakovës pasi që i njëjti në gjendje të dehur, ka shkuar në shtëpinë e një femre dhe duke e sulmuar fizikisht ka tentuar ta dhunojë.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme