Plaçkitet një argjendari në Vushtrri Foto: Ilustrim

Plaçkitet një argjendari në Vushtrri

21 shtator 2017 11:38

Një argjendari në Vushtrri është plaçkitur të mërkurën pasmesnate.

Pronari i dyqanit ka raportuar një Policinë e Kosovës se persona të panjohur kanë hyrë me forcë në lokalin e tij dhe kanë vjedhur stoli ari në vlerë.

Rasti është duke u hetuar nga Policia e Kosovës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme