Kërcënohet në rrjetet sociale për një “vrasje” Foto: Ilustrim

Kërcënohet në rrjetet sociale për një “vrasje”

21 shtator 2017 11:20

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se është kërcënuar në Facebook dhe Instagram për një vrasje të mundshme.

Policia raporton se rasti ka ndodhur të hënën në mbrëmje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme