Djali detyron nënën të shesë shtëpinë në Prishtinë Foto: Ilustrim

Djali detyron nënën të shesë shtëpinë në Prishtinë

21 shtator 2017 11:14

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se vazhdimisht është kërcënuar nga djali i saj, i cili e ka detyruar të shesë shtëpinë.

Në raportin e PK-së thuhet se djali e ka dëbuar nënën nga shtëpia pas detyrimit për ta shitur atë.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme