Aksident në Pestovë të Vushtrrisë

Aksident në Pestovë të Vushtrrisë

20 shtator 2017 08:51

Një aksident ka ndodhur sot në mëngjes në fshatin Pestovë të Vushtrrisë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 7:00 dhe raportohet se nuk ka të lënduar nga ky aksident, raporton KP.

Veturat që u aksidentuan kanë pësuar dëmtime ndërsa Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme