Paraburgim për të dyshuarit për vrasjen e 16 vjeçarit Foto: Koha / ilustrim

Paraburgim për të dyshuarit për vrasjen e 16 vjeçarit

18 shtator 2017 19:08

Dy të dyshuarit për vrasjen e 16 vjeçarit Aulon Zeka para pak ditësh, G.H. dhe R.G., dolën sot para Gjykatës.

Atyre u është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh, raporton "Koha Ditore".

Kujtojmë se i ndjeri Aulon Zeka u gjet i vrarë të shtunën rreth orës 11:00 në rrugën “Gjon Serreçi” në Prishtinë.

Policia dje njoftoi se janë arrestuar dy të dyshuar në lidhje me këtë vrasje dhe se bëhet fjalë për dy të mitur, një djalë dhe një vajzë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme