Mbjellë kanabis në Reçak, arrestohet

Mbjellë kanabis në Reçak, arrestohet

17 shtator 2017 14:51

​Njësitë policore kanë identifikuar në fshatin Reçak të Shtimes një parcelë të mbjellë me rreth 30 copë bimë narkotike të llojit kanabis.

Në konsultim me prokurorin bimët e dyshuara narkotike janë asgjësuar (djegur) në vendin e ngjarjes. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull dhe është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme