Aksident i rëndë në Gjilan

Aksident i rëndë në Gjilan

16 shtator 2017 08:39

Mbrëmë në orët e vona ka ndodhur një aksident në Gjilan, në rrugën “Dardania 2”.

Koha.net ka provuar të bie në kontakt me Policinë Rajonale të Gjilanit për të mësuar detaje rreth aksidentit, por kjo ka qenë e pamundur sot në orët e hershme të mëngjesit.

Megjithatë, sipas dëshmitarëve dhe lexuesve të Koha.net që kanë dërguar fotografitë, aksidenti nuk ka qenë me fatalitet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme