Aksidentohet në Bukosh, vdes në Novi Sad

Aksidentohet në Bukosh, vdes në Novi Sad

15 shtator 2017 11:47

Policia njofton se ka ndërruar jetë personi i cili më 21 gusht ishte lënduar në një aksident trafiku në fshatin Bukosh të Vushtrrisë.

Sipas Policisë viktima ishte duke u trajtuar në spitalin e Novi Sadit, transmeton Koha.net .

Me urdhër të prokurorit, është arrestuar dhe dërguar në mbajtje një i dyshuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme