Vdes tragjikisht peshkatari Foto: Ilustrim

Vdes tragjikisht peshkatari

15 shtator 2017 11:12

Në fshati Kalin, Leposaviq, dje viktima mashkull K/Serb ,i cili ishte duke peshkuar në lumë, dyshohet se ka rënë në kontakt me përçuesit e energjisë elektrike, transmeton Koha.net.

Për pasojë ka pësuar lëndime të rënda.

I njëjti, njofton Policia e Kosovës, përgjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe në konsultim me prokurorin, trupi i pajetë u është liruar familjarëve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme