Kërcënon babanë dhe anëtarët e familjes me thikë, arrestohet

Kërcënon babanë dhe anëtarët e familjes me thikë, arrestohet

15 shtator 2017 10:06

Dje në Prishtinë është arrestuar mashkulli K/Shqiptar njofton Policia e Kosovës.

Arrestimi është bërë pasi që ai dyshohet të ketë kanosur me një mjet të mprehtë-thikë viktimën mashkull K/Shqiptar-babanë e tij dhe anëtarët tjerë të familjes, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme