1 i vdekur dhe 8 të lënduar nga aksidenti në Gjakovë

1 i vdekur dhe 8 të lënduar nga aksidenti në Gjakovë

11 shtator 2017 12:52

Komandanti i policisë në Gjakovë, Krist Gjoka, ka thënë për Koha.net se nga aksidenti i rëndë i cili ka ndodhur pak më parë në fshatin Mrasorë të Gjakovës ka humbur jetën 1 person.

Gjoka ka treguar se i vdekur është një 79-vjeçar, ndërsa ka shtuar se nga aksidenti po ashtu janë lënduar 8 persona tjerë.

Në këtë aksident të rëndë janë përfshirë 3 vetura të cilat janë dëmtuar tërësisht.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme