I hyjnë në kuzhinë, vjedhin vaj dhe mjaltë Foto: Ilustrim/Koha

I hyjnë në kuzhinë, vjedhin vaj dhe mjaltë

09 shtator 2017 12:45

Dje në Novobërdë, ka ndodhur një vjedhje e pazakontë.

Në raportin e sotëm të policisë thuhet se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda një kuzhine, me ç’rast kanë vjedhur pako me vaj, sasi mjalti dhe disa gjëra me vlerë.

“Rasti është duke u hetuar nga njësitë kompetente policore”, thuhet në raportin policor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme