Arrestohet një grua në Prishtinë, rrahu bashkëshortin e saj Foto: Ilustrim

Arrestohet një grua në Prishtinë, rrahu bashkëshortin e saj

04 shtator 2017 10:17

Gjatë pasdites së djeshme në Prishtinë është raportuar për një dhunë familjare.

Në raportin policor thuhet se një grua ka sulmuar fizikisht dhe ka ushtruar dhunë ndaj viktimës, në këtë rast bashkëshortit të saj.

Ai ka pësuar lëndime trupore me ç’rast edhe është dërguar për tretman mjekësore.

E dyshuara, me urdhër të prokurorit u dërgua në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme